Гарний Будиночок  (№ 22133888)

Цена: 15 000 $

Гарний Будиночок фото 1

Характеристики

Ціна: 15 000 $
Тип: будинок
Поверхів: 1
Спалень: 3
Площа будинку: 78 м2
Ділянка: 25 сот
Додатково: гараж

Адреса: Львівська, Радеховський, Новий Витків, Розжалівська

Сільський будиночок.
Заходиш на подвір'я - там пахне духмяними травами. Кольорові квітники. Затишна тінь від дерев. Так і хочеться присісти на лавочку з яблучком і слухати спів пташок.

На подвір'ї чепурна хатинка. Чиста, вибілена. Переступаеш поріг і... опиняешся в дитинстві. Вибілені стіни і стелі. Над дверима висять вишиті Рушники-штори. На стінах коричневі фото ще молодих господарів в великих рамках. Центрове місце займає піч. Білюсінька, всі заслоночки начищені до блиску. Я навіть подумала, що її ніколи не топили (адже в будинку є автономне газове опалення). Та ні, нею користувались і господиня пекла пироги. А чого варта дерев'яна веранда з виходом в садок! Крізь кружевні фіранки падають сонячні промені малюнками на підлогу. Неймовірне відчуття спокою і щастя.

До речі, господар садиби був незвичайною людиною. Він прожив сто один рік! А на свої 100-річні уродини получив пам'ятну медаль, як найстаріший житель села!!!

Тай місцевість, де стоїть садиба теж надзвичайно цікава. Тут було поселення Київської Русі, а згодом багате містечко на перетині торговельних шляхів.
Хто зна, може саме на городі цієї садиби ще досі лежать скарби заможних містян?!

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок